• Start: 2.12.2017 9:00
  • End: 3.12.2017 17:00

Dornych, Jihomoravský kraj, Czechia

Klimakempem to nekončí. Hnutí za klimatickou spravedlnost žije dál.

Po úspěchu prvního Klimakempu jsme se rozhodli, že to nezabalíme. Právě naopak. Chceme růst, být větší, silnější, lepší. Proto vás zveme na prosincové plénum, které se koná 2. a 3. prosince v brněnském podniku Bajkazyl Brno. Začínáme vždy v 9:00 a končíme odpoledne.

Chceš vytvářet grafiku, videa či texty? Shánět peníze? Podílet se na přípravě druhého Klimakempu? Není nic jednoduššího než přijít na plénum. Na plénu je totiž prostor na uvítání nových členů a členek, dozvíš se tam spoustu dalších informací o tom, jak fungujeme a můžeš se hned na místě zapojit bez předchozí zkušenosti s hnutím a přivésti svoje kamarádky a kamarády, které/-ří by se také chtěli přidat. Večer můžeme pokračovat neformálně v některé z brněnských občerstvovacích stanic 🙂

Abychom ti mohli poslat více informací, program a věděli s kolika lidmi máme počítat, bude lepší, když nám svoji účast potvrdíš na e-mail limityjsmemy@riseup.net.

Pro mimobrněnské je také možnost přespání. Jídlo bude veganské a můžeš i donést něco dobrého na zub, abychom si setkání zpříjemnili.

Kontakt

mediální telefon: 737 863 097
email: limityjsmemy@riseup.net