Buď Limitem fosilního průmyslu.

Pořádáme přednášky a diskuze, publikujeme články, překládáme a vzděláváme ostatní. Promítáme zajímavé dokumenty, účastníme se konferencí a podporujeme lokální skupiny bojující proti fosilnímu průmyslu. Umožňujeme lidem potkávat se a plánovat nenásilné přímé akce občanské neposlušnosti. Organizujeme také party a koncerty, protože když nemůžeme
tancovat, není to naše klimatická spravedlnost.

Jsme horizontální, otevřenou organizací. To znamená, že nemáme šéfy ani manažery – všechna rozhodnutí děláme společně, přidat se může každý a každý – od kuchaře až po fotografky – může nějak přispět. Neváhej nám napsat!

Zapoj se do pracovních skupin hnutí Limity jsme my

Dlouhodobě máme pracovní skupiny: mobilizace, komunikace, právo, finance, logistika, pohodinda, bezpečí, strategie a zapojování nových. Chceš se přidat? Neváhej vyplnit formulář a napiš nám.

Přijeď na plénum

Plénum se koná přibližně jednou za měsíc a půl na různých místech České republiky. Podívej se na náš Facebook a přijeď tam, kde se lénum bude konat nejdříve. Jestli nemáš Facebook, přihlaš se na našem webu k odběru newsletteru.

Založ místní skupinu

V Brně a v Praze jsou pravidelné schůzky místních skupin. Více informací o jejich konání najdeš na Facebooku. Místní skupinu můžeš založit kdekoli - pomoct ti k tomu může také náš manuál pro místní skupiny! Hodně členů a členek máme také v severních Čechách, v Ostravě, Olomouci, Jihlavě a v dalších městech. Můžeme tě s nimi spojit, nebo ti poradit, jak něco podniknout tam, kde dosud s nikým nespolupracujeme.

Buď online

Sleduj nás na Facebooku, Instagramu i Twitteru a sdílej naše příspěvky. Nezapomeň se přidat na Facebooku do skupiny Protizměnám klimatu, za klimatickou spravedlnost!Neunikne ti tam žádná novinka nebo důležitá akce. V obraze tě udrží také náš newsletter, k jeho odběru se
přihlaš na webu.

Organizuj

Ukaž ostatním, jak je téma změn klimatu důležité. Uspořádej přednášku, promítání nebo třeba diskuzi. Chceš pomoct hnutí Limity jsme my? Budeme rádi, když tvoje akce bude benefiční.

Zařiď si trvalý příkaz a přispívej nám

Klimakemp i další činnost hnutí stojí hodně peněz. Posílej nám aspoň stovku měsíčně a pomoz nám v boji proti změnám klimatu. Trvalý příkaz si můžeš v mžiku nastavit na našem darujme.cz.

Přidejte se

k hnutí, které ukončí dobu uhlí!

Zkus stručně popsat, o čem víš, že můžeš hnutí přispět. Pokud tě nic nenapadá, neměj obavu, určitě něco najdeme.

Poskytnuté údaje nebudou uloženy v žádné databázi, ale jsou zaslány emailem do schránky hnutí. Na zprávu odpoví dobrovolník nebo dobrovolnice z tzv. pracovní skupiny pro zapojování nových lidí.