Buď Limitem fosilního průmyslu – přidej se k nám!

Jestli sdílíš naše cíle, neváhej se zapojit do činnosti našeo hnutí – to platí i mimo Klimakemp.

Jsme horizontální, otevřenou organizací. To znamená, že nemáme šéfy ani manažery – všechna rozhodnutí děláme společně, přidat se může každý a každý – od kuchaře až po fotografky – může nějak přispět. Neváhej nám napsat!

Přijeď na plénum

Rozhodnutí o dalším směřování děláme na setkáních, která probíhají přibližně jednou za měsíc na různých místech republiky. Ta jsou také branou do naší činnosti – příležitostí nejen podílet se na fungování hnutí, ale taky poznat nové lidi, sdílet zkušenosti, učit se.

Zapoj se tam, kde jsi doma

V současnosti máme dvě silné skupiny skupiny v Brně a Praze. Přijít můžeš na jejich pravidelné schůzky každou druhou a čtvrtou středu v měsíci od 19:00. Napiš nám mail a pošleme ti obratem pozvánku s místem setkání.

Zapojují se ovšem také lidé z mnoha jiných měst – z Pardubic, Jihlavy, Ústí, Olomouce. Můžeme tě s nimi spojit, nebo ti poradit, jak něco podniknout tam, kde dosud s nikým nespolupracujeme.

Jak fungujeme?

Většina naší práce se odehrává v menších, pracovních skupinách, které se samostatně zabývají konkrétními úkoly: někdo připravuje další plénum, někdo se stará o web a sociální sítě, někdo zas plánuje podobu zázemí Klimakempu.

Přidejte se

k hnutí, které ukončí dobu uhlí!

Zkus stručně popsat, o čem víš, že můžeš hnutí přispět. Pokud tě nic nenapadá, neměj obavu, určitě něco najdeme.

Poskytnuté údaje nebudou uloženy v žádné databázi, ale jsou zaslány emailem do schránky hnutí. Na zprávu odpoví dobrovolník nebo dobrovolnice z tzv. pracovní skupiny pro zapojování nových lidí.